Firma BAKAT BHP Katarzyna Bagińska zajmuje się usługami z zakresu bhp, Ppoż. i pierwszej pomocy.

  • Prowadzimy działalność szkoleniową, doradczą, kontrolną i audytową.
  • Prowadzimy niezbędną dokumentację.
  • Wykonujemy usługi BHP, Ppoż. Pierwszej Pomocy

Jakość

Chcielibyśmy, aby wykonywane przez nas usługi spełniały Państwa oczekiwania. Proponujemy współpracę na dogodnych warunkach, tak aby każdy, kto zechce skorzystać z naszych usług, był z nich zadowolony. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na rozwiązanie Państwa problemów, przez co w doskonały sposób wspomagamy działalność dużych przedsiębiorstw (wykonujemy usługi dla dużych firm na Pomorzu) jak i mniejszych, kilku osobowych firm.


Atrakcyjne ceny usług

Rozumiemy, że dla Państwa ważne są bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, ale liczy się też szybkość wykonania usługi i przystępna cena. Charakteryzuje nas terminowość i elastyczność , dlatego każda proponowana przez nas usługa jest dostosowana do Państwa potrzeb i w związku z tym możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Dopasujemy się do Państwa i razem znajdziemy odpowiednią formę współpracy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Świadczymy usługi BHP w formie umów stałej współpracy jak również w ramach pogotowia BHP, czy jednorazowych zleceń. Firma BAKAT BHP przeprowadza szkolenia i kursy z zakresu BHP, Ppoż. i Pierwszej Pomocy. Szkolenia wstępne i okresowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia dla osób wyznaczonych do udzielania Pierwszej Pomocy( szkolenia te prowadzone są przez doświadczonego ratownika medycznego). Podczas szkoleń zapewniamy różnorakie prezentacje mające na celu przekazanie wiedzy z omawianego tematu i zainteresowanie pracowników szkoleniem. Prowadzimy szkolenia w formie instruktaży, ćwiczeń i pokazów( np. gaszenie pożaru). Organizujemy konkursy bhp dla pracowników, organizujemy dni bezpieczeństwa. Uczymy pracowników rozpoznawać zagrożenia podczas wykonywania pracy, i staramy się wyrobić zachowania promujące bezpieczną pracę.

 

BAKAT BHP KATARZYNA BAGIŃSKA; 80-299 Gdańsk, ul. Hermesa 15/2; tel. 666-353-354; e-mail: biuro@bakatbhp.pl